Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 21:01

Вихрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: АОП  
Форум » Наша школа » Ми і наша школа » Освітній портал управління освіти Чернівецької міської ради
Освітній портал управління освіти Чернівецької міської ради
totalДата: П`ятниця, 21.10.2011, 15:25 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитись з вами однією історією. Якось мені довелось лежати в дитячій лікарні з маленьким синочком, розговорившись із нашим лікарем про життя, про роботу (я вже майже одинадцять років працюю в освітній галузі), я в ході розмови згадала про інтернет-портал освіти міста Чернівців, і яким було моє здивування, коли я почула таку фразу: «А навіщо нам портал, навіщо ж там створений відділ інформаційно – інноваційних технологій, коли в школах міста навіть нормальних комп’ютерних класів немає». Ви знаєте, якби мені це сказала якась бабця в тролейбусі, я б не здивувалась, але людина, яка має власних дітей шкільного віку, яка зустрічається за день з більшою кількістю учнів та батьків ніж звичай вчитель за свій робочий день зовсім не цікавиться новинами освіти – мене це просто обурило. Щодо комп’ютерних класів та мультимедійних комплексів – то мені здається, що не менше ніж 95 % шкіл забезпечені сучасним комп’ютерним обладнанням.

Тож, шановна громадо, звертаюсь до вас, як педагог, слідкуйте за новинами в освіті, діліться ними, бо виховання і навчання наших дітей тільки на 50 % залежить від освітян, а решту – від батьків та суспільства.

Інтернет - портал освіти міста Чернівці знаходиться за адресою: http://osvitacv.com/ тут ви знайдете багато цікавої, а головне корисної, інформації не тільки для педагогів та керівників навчальними закладами. Для тісної співпраці батьків з педагогами було створено розділи: «Батькам на допомогу», «Учневі на допомогу», «Громадянам», «Консультації юриста» та навіть окрема рубрика «ЗНО» для випускників , де можна в будь який час переглянути всі необхідні матеріали для підготовки та успішного вступу до ВНЗ.

На освітньому порталі щодня висвітлюються загальнодержавні освітні новини, новини освіти краю, а таж важливі суспільно-політичні новини Буковини.

В будь - який час ви можете написати свої зауваження чи запитання на форумі порталу і на протязі робочого дня отримаєте кваліфіковану відповідь.

На сьогоднішній день, я не уявляю своєї подальшої роботи без освітнього порталу, сподіваюсь, що після публікації цієї статті , Ви, хоча б з цікавості заглянете і зрозумієте, що робота порталу освіти міста Чернівці корисна і потрібна нам всім .
 
Форум » Наша школа » Ми і наша школа » Освітній портал управління освіти Чернівецької міської ради
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz