Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 23:27

Вихрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: АОП  
Форум » Наша школа » Дозвілля » Ви - організатор дозвілля учнів. Які Ваші дії?
Ви - організатор дозвілля учнів. Які Ваші дії?
АОПДата: Четвер, 03.03.2011, 14:06 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Чекаємо Ваших думок і пропозицій!!! cool
 
ГістьДата: Середа, 09.03.2011, 15:26 | Повідомлення # 2
Група: Гості





Хм, цікаве питання... Ну першим ділом треба хоч чимось дітей зацікавити, а вже потім думати як цю зацікавленість організувати. Звичайно що досвідчений педагог зможе передбачити більшість ситуацій, але то буває далеко не все. Крім того треба знати який сенс для викладача в тій роботі, адже оплату праці поки ніхто не відміняв. Але в будь-якому випадку кожний класний керівник повинен мати в себе таке собі досьє ан кожного зі своїх дітей - хто чим цікавиться, які схильності, які таланти. Тоді можна було організовувати якісь гуртки за принципом "я цього хочу". Адже всі ми добре знаємо що за принципом - "я це мушу" - діти мало коли нормально працювали. Навіть в совковий час діти не могли настільки віддано працювати як цього хотіли вчителі. Про нинішнє покоління вже й казати годі. Тому коли збирати дітей в гуртки за принципом "я це хочу" - очевидно що можна надіятися на якийсь результат. При відповідному підході педагога звичайно. Бо вчити нинішнє покоління вишивати, клеїти з паперу нікому не потрібні аплікації це вже давно не актуально. Потрібно шукати, шукати і ще раз шукати чим можна зацікавити нинішніх дітей. Хай це будуть АйТі-технології, хай це буде "правильний" інтернет, хай це буде футбол або палвання, але це має бути гурток однодумців насамперед. Я вже не говору про те що варто було би прищеплювати дітям принципи здорового способу життя. Попереду літо - прекрасна можливість для походів, прогулянок і активного відпочинку. Варто повезти дітей в гори, по замках, по цікавих місцях природи. Навчити дітей бути максимально самостійними у будь-яких ситуаціях. Організовувати організації типу піонерії - з максимальним ідейним ухилом, щоб кожна дитина, починаючи з першого дня в першому класі зростала патріотом, щоб гімн, прапор, герб - це були не просто слова, а ікони накшталт церковних. Щоб бачачи прапор і чуючи гімн - кожна дитина починала підспівувати на інтуїтивному рівні. Крім того ще раз наголошую на здоровому способі життя. Всім відомо що курити діти починають практично з 3-го класу, вчителі не ховаючись палять біля шкіл - якого ще треба прикладу для дітей? Вдома дітьми не займається ніхто, особлива проблема з тим в сільській місцевості, діти предоставлені самі собі. Відповідно, погані компанії, відповідно алкоголь, цигарки, наркотики. З тим особлива проблема, адже наркотики діти починають вживати в дуже ранньому віці. Абсолютно ніхто не займається цією проблемою, адже простіше дати "на верх" ідеальні показники, а на виховних годинах просто "втирати"дітям "що це погано". Абсолютно не кажучи чому. Звичайно без підтримки батьків добитися чогось важко. але на те і є батьківські збори щоб проводити роботу хоча б з небайдужими до своїх дітей. Дитина то відмінний матеріал, як глина для скульптора і нам. старшому поколінню треба ліпити з них те, з ким ми будемо жити далі, треба створювати тих хто буде забезпечувати нашу старість, наше життя, наш спокій в кінці кінців.
Дозвілля. Яким воно має бути в свята? коли останній раз ви бачили дитину в вишиванці? Нинішні діти просто соромляться їх. Одягаючи на лише на виступи самодіяльності, відносячись до неї як до театрального одягу. Натомість ми бачимо 13-річних дівчат, що в школу ходять як повії на вулицю, іншої аналогії я знайти не можу. Адже на них впливає "громадська думка" з телевізора. Привчіть дітей до культури, до традиції. до здорового способу життя - і ви побачите, на скільки вам легше буде працюватися.
 
АОПДата: Середа, 09.03.2011, 22:30 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Повністю з Вами згідний, ГІСТЬ, однак, на мою думку, Ваше повідомлення досить таки, вибачте, "штампове". На щастя, деякі фрази - не з життя нашої школи
Quote (Гість)
курити діти починають практично з 3-го класу

Quote (Гість)
погані компанії, відповідно алкоголь, цигарки, наркотики

Quote (Гість)
бачимо 13-річних дівчат, що в школу ходять як повії на вулицю,

А в цілому, дуже вдячний за відповідь smile

 
FeraДата: Четвер, 10.03.2011, 11:55 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 5
Статус: Offline
Ну, я особисто не навчаюсь у Вихрівській школі... Я з ЗОШ№3, і можу сказати, що адміністрація школи майже не докладає зусилля для організації дозвілля учнів. Все, що вони роблять - так це перед якоюсь перевіркою шалено починають бігати по школі та попереджати, що ми, учні, виявляється, займаємося у як мінімум шести гуртках, та проводити інструктажі, як нам в тих гуртках подобається... В школі два комп'ютерних класи, але один із них завжди, окрім понеділка, на замку. Єдине що в нас є - це тринажерні зали, до яких учнів реально пускають... От і вся наша "елітна", як наш шановний директор виражається, школа, і от вам дозвілля школярів... cool
 
ГістьДата: Четвер, 10.03.2011, 20:44 | Повідомлення # 5
Група: Гості





Фера, що ж це за елітна школа така? А що стосується того що я написав - я був би щиро радий якби все було так як написав пан АОП. Хоча ми всі знаємо сувору реальність. А як би Ви їх зайняли, пане АОП? Фера, як ти проводиш дозвілля?
 
ЮліяДата: П`ятниця, 11.03.2011, 09:14 | Повідомлення # 6
Група: Гості





А от мені особисто цікаво - як взагалі можна організувати дозвілля школярів? Сучасну молодь не так-то легко зацікавити, і мені особисто здається, що дозвілля кожного учня - це справа цього ж таки учня ну і ще його батьків. Як на мене, то завдання школи - дати необхідну базу знань для вступу в технікум чи університет, а також навчити дитину співіснувати в колективі. Дозвілля - це ж позаурочний час, чи не так? А в позаурочний час школа не несе відповідальності за своїх учнів.
До того ж, гість, із фразою
"Quote (Гість) курити діти починають практично з 3-го класу"
ви перегнули палку. Мені поки що не доводилось бачити третьокласників з цигарками.
 
FeraДата: П`ятниця, 11.03.2011, 09:39 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 5
Статус: Offline
Як я проводжу дозвілля? Ну, я не займаюся ні в яких гуртках, але відвідую репетиторів (підготовка до екзаменів та вступу). Гуляю з друзями. От і все моє дозвілля happy

Додано (11.03.2011, 09:39)
---------------------------------------------
Доречі, Юлія, цілком з вами згідна - курити в третьому класі - це вже занадто... В мене сестра в другому навчається... Пора вже починати переживати за неї surprised
Не думаю, що все аж настільки запущено...

 
ZoZoДата: П`ятниця, 11.03.2011, 13:03 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 5
Статус: Offline
цікаво тут в вас, я шось пропустив?
З.І. АОП - в Кривче поїздка не планується? Може би ще я прокатався?


Повідомлення відредагував ZoZo - П`ятниця, 11.03.2011, 15:02
 
АОПДата: П`ятниця, 11.03.2011, 15:27 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Літом, може, поїдемо. ZoZo, biggrin
 
ZoZoДата: П`ятниця, 11.03.2011, 16:12 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 5
Статус: Offline
Був там, треба 10 чоловік. Екескурсовод 150-200грн. Можна було б запакувати Газєліну, і в машину пару чоловік - і гайда!
 
АльонаДата: Середа, 16.03.2011, 11:24 | Повідомлення # 11
Група: Гості





Спочатку треба чимісь зацікавити учнів.
Наприклад після уроків під вечір проводити дискотеку.
Ходити із вчителями в різні походи і так далі.
 
ОксанаДата: Субота, 26.03.2011, 13:43 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
А от мені дуже подобається ідея Альони про походи..... Пам'ятаю як колись було класно, ми з Анатолієм Володимировичем і Олександром Миколайовичем ходили...супер... Я б зараз багато чого віддала, щоб це повторилося. От це дійсно те, що зацікавлює дітей....А що стосується дозвілля дітей, хоча вивчала це на парах, але цього всього писати не буду, хоча на практиці надіюсь колись використати...Що стосується вищесказаного, наприклад, гуртки по принципу "я цього хочу" не дуже реальні і в сільських школах це, мені здається, взагалі неможливо. І хто взагалі таким принципом керується, в місті море гуртків і різних шкіл, і частіше всього батьки не дивляться чого хоче дитина, а просто сують її скрізь куди тільки можна, дитина зранку в школі, а після обіду цілий день до вечора в гуртках, і після того як додому прийде нема сил навіть уроки вчити, не говорячи про те, що можна прогулятися з друзями, батьками, сходити в кіно, і нарешті просто відпочити. Це я говорю про молодших школярів, зі старшими такий принцип більш реальний, але тут потрібно дуже велике бажання самих дітей, тому що в такому віці у них вже інші інтереси...
 
wikkorДата: Вівторок, 29.03.2011, 11:00 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (ZoZo)
Був там, треба 10 чоловік. Екескурсовод 150-200грн. Можна було б запакувати Газєліну, і в машину пару чоловік - і гайда!

Ідея суперова;)
 
ZoZoДата: П`ятниця, 01.04.2011, 16:36 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 5
Статус: Offline
а ти коли будеш тут? я зараз в селі буду - то можна навіть в любі вихідні прокататися туди. но треба стабільно 10 чоловік.
 
wikkorДата: П`ятниця, 01.04.2011, 17:08 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (ZoZo)
а ти коли будеш тут?

я приїду десь 20-12 квітня, на свята, і пробуду десь так до 2 травня

А щодо поїздки... то треба зібрати 10 осіб, не думаю що так просто, але можна wink а ще треба вибрати вихідні, щоб тим усім бажаючим пасувало wink ну і "бумажок" треба) скільки думаєш то буде, взальному, з дорогою, екскурсіями, хавчиком?

Повідомлення відредагував wikkor - П`ятниця, 01.04.2011, 17:09
 
Форум » Наша школа » Дозвілля » Ви - організатор дозвілля учнів. Які Ваші дії?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz